دلتنگی های ناصر

عشق ثابت کردنی نیست احساس کردنی است

 

هدیه تهرانی «نازی» شد

هفته گذشته هدیه تهرانی به عنوان بازیگر نقش اول زن انیمیشن سینمایی «تهران 1500» با نام «نازی» به دیگر بازیگران مطرح این فیلم پیوست و علاوه بر دوبله، تست تصویر هم داد.

 از چهره، بازی و صدای هدیه تهرانی کاراکتری به نام «نازی» خلق خواهد شد که نقش اولین مرد مقابل او را کاراکتری به نام «جواد» با بازی «بهرام رادان» برعهده خواهد داشت.

به گزارش فارس تمامی بازیگران این پروژه انیمیشن صدای نقش‌های خود را دوبله کرده‌اند و هدیه تهرانی نیز علاوه بر دوبله به جای خود تست تصویر نیز داده است.

داستان فیلم که در سال 1500 هجری شمسی می‌گذرد درباره زندگی گذشته و حال شخصی به نام اکبر آقا با بازی مهران مدیری در ژانر کمدی است که به مسایل اجتماعی فرهنگی و شهرنشینی می‌پردازد.

از دیگر بازیگران شاخص این کار می‌توان به گوهر خیراندیش، مهتاب نصیر‌پور، حبیب رضایی و حسام نواب صفوی اشاره کرد.

در حال حاضر مرحله دوبلاژ اولیه با صدای بازیگران اصلی به پایان رسیده و دوبله شخصیت‌های دیگر فیلم به مدیریت دوبلاژ مهرداد رئیسی در حال انجام است.

همچنین مدل‌سازی در حال ساخت کاراکتر کارتونی بازیگران ساخت فضای شهر تهران در حال انجام است.
داستان فیلم که در سال 1500 هجری شمسی می گذرد ،پیرامون زندگی گذشته وحال شخصی بنام "اکبر آقا" با بازی مهران مدیری در ژانر کمدی و با پرداخت به مسایل اجتماعی،فرهنگی و شهرنشینی روایت خواهد شد.

از دیگر بازیگران شاخص این انیمیشن، گوهر خیراندیش،مهتاب نصیر پور،حبیب رضایی و حسام نواب‌صفوی هستند که کار انتخاب بازیگران نیز به عهده حبیب رضایی است.

در حال حاضر مرحله دوبلاژاولیه با صدای بازیگران اصلی به پایان رسیده و دوبله شخصیت های دیگرفیلم به مدیریت دوبلاژ مهرداد رییسی در حال انجام است.همچنین مدل سازان در حال ساخت کاراکتر کارتونی بازیگران و ساخت فضای شهر تهران در سال 1500 هستند.

این انیمیشن بلند به کارگردانی بهرام عظیمی و با مشارکت موسسه تصویر شهروابسته به معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و موسسه نسل اندیشه سبزتهیه خواهد شد.

  
نویسنده : ناصر ; ساعت ۳:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۱۱/٩
تگ ها :